2017 Yılı Google Arama Trendleri | Ali Karahisar

2017 Yılı Google Arama Trendleri

Merhaba Arkadaşlar;

2017 Yılının bu son gününde Google'ın açıkladığı Türkiye'de en sık arananlar neymiş onlara bakalım. Bu listeler, bizlere analiz yapabilme şansı açısından çok önemli. Ne gibi bir analiz derseniz eğer, yazının alt kısımlarında bir not olarak yazdım zaten.

google-logo


Google'ın listeleri yaparken baz aldığı sistemi açıklarken; "Listeler, 2016 yılına kıyasla 2017'de kullanıcı trafiği açısından yüksek sıçrama yapan arama terimlerine dayanır." açıklamasını kullanmış. En fazla aranandan ziyade arama trendleri diyebiliriz biz buna 😀Listeler aşağıda bakalım Türkiye Google'da neler aramış;


Burada ünlüler kısmında dikkat çeken detay ise başı vefat eden ünlülerin çekmesi geliyor. Aslına bakarsanız buna söyleyecek bir çok söz var da neyse.

Sağlıcakla.

Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :), eğer burada ki çözümler veya bilgileri işinize yaradıysa sizde aşağıda bulunan butonlar yardımıyla paylaşırsanız başkaları da yararlanabilir. Ayrıca bundan sonra ki yazılardan haberdar olmak için Ücretsiz E-Posta Aboneliği yaparsanız çok motive edici olabilir :)

Paylaş:    Yorumlar - 0 Yorum :

Yorum Gönder