Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bloğum üstünde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. Şahsım ve alan adı üzerinde yayın yapan site, bu alanlarda yayınlanan yorum ve görüşlerden sorumlu değildir. Aynı durumda bu bölümlerde yer alan yorum ve görüşlerin genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici, kamu düzenini bozucu ve yasalara aykırı olması durumunda uyarı yapmaksızın bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.

Linkler

Blog sayfam üzerinde ki linkler tarafımdan eklenmektedir. Fakat eklenen her sitenin içerik takibi sürekli yapılamadığı için oluşabilecek durumlarda tüm sorumluluk site sahiplerine aittir. Aynı şekilde bu linklere tıklamak tamamen ziyaretçinin (sizin) insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

Tarafımdan, bu blog üzerinde yazılan yazılar Ali Karahisar’a aittir. İzinsiz kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Kullanılan içerik sonunda kopyalama yoluyla alındıysa eğer otomatik olarak kaynak link eklenecektir. Bu link'in silinmemesi gerekmektedir. Diğer türlü alımlarda ise, bu yazı "Ali Karahisar tarafından yazılmıştır" ibaresi eklenmek zorundadır.

    Yorumlar - 0 Yorum :